Serce 0 Ulubione

Mieszkania na poddaszu Nowogard - Oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

579 460 zł84 m² 6 898,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 84 m . Nieruchomość znajduje się na 3 kondygnacji + poddasze w nowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

308 250 zł45 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m . Mieszkanie znajduje się na parterze nowej inwestycji w Nowogardzie. Ukończony 1 etap budowy - docelowo 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

212 350 zł31 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka o powierzchni 31 m . Mieszkanie znajduje się na parterze nowej inwestycji w Nowogardzie. Ukończony 1 etap budowy - docelowo 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie dwu-pokojowe w Nowogardzie przy ulicy Waryńskiego o powierzchni 54 m2. Mieszkanie składa się z: *dwóch pokoi *kuchni *łazienki z wc * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Nowogard,zachodniopomorskie

299 000 zł52,97 m² 5 644,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone na poddaszu zadbanego bloku z lat 2000, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum miasta Nowogard. - zadzwoń już dziś I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

659 710 zł95,61 m² 6 900,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95.61 m położone w Nowogardzie. Jest to samodzielny lokal mieszkalny znajdujący się na 3 kondygnacji budynku + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

335 000 zł92,90 m² 3 606,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż duże mieszkanie w pobliżu jeziora Nowogardzkiego. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

415 000 zł57,64 m² 7 199,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Idealna lokalizacja, w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy - cała infrastruktura Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 54m2 znajdujące się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

417 850 zł61 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowej inwestycji w Nowogardzie. Ukończony 1 etap budowy - docelowo 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Nowogard,zachodniopomorskie

498 000 zł110,46 m² 4 508,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, bezczynszowe w budynku 3 rodzinnym w miejcowości Nowogard. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   .

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł93,90 m² 4 254,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Oferta sprzedaży 2 mieszkania w domu W zabudowie bliźniaczej położonego w centrum Nowogardu. Budynek z bardzo dużymi możliwościami, do remontu - aranżacja wg własnych potrzeb. To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

174 000 zł147 m² 1 185,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Marzysz o zmianie klimatu? Słoneczne mieszkanie z budynkiem gospodarczym 10 minut drogi do Nowogardu. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

239 000 zł49 m² 4 907,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichym Centrum Nowogardu. Nieruchomość o pow. 45,86m2 składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na Balkon, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

249 000 zł59 m² 4 193,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest bezczynszowe mieszkanie 2- pokojowe z ogródkiem położone w urokliwym mieście Nowogard. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i słoneczne, mieszkanie o powierzchni 70 m 2 ( 52,70 m2 użytkowej ) położone na trzecim piętrze bloku wielorodzinnego w centrum Nowogardu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

350 000 zł58 m² 6 055,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku wielorodzinnym w Nowogardzie. Wybudowany 1990 roku. Blok po kapitalnym remoncie - nowe poszycie dachu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

479 000 zł72 m² 6 634,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku wielorodzinnym w Nowogardzie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 72,20 m2 - piwnica. Po kapitalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

420 000 zł71 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku wielorodzinnym w Nowogardzie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 70,56 m2 - piwnica. Po kapitalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 15 Lutego

Nowogard,zachodniopomorskie

130 000 zł57 m² 2 271,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe bezczynszowe w Nowogardzie. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację Nieruchomość o powierzchni 33,85 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Nowogard,zachodniopomorskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy Państwu bezczynszowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie w centrum Nowogardu. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. 3 maja na poddaszu, II-piętrowej kamienicy. Lokal z dużym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Nowogard,zachodniopomorskie

160 000 zł77 m² 2 077,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 77 m2 znajdujący się w budynku dwulokalowym, bezczynszowym. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze budynku. Składa się z 3 przechodnich pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

235 000 zł41 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym w centrum Nowogardu. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 41,36 m2. Do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

384 000 zł79 m² 4 842,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym w Nowogardzie. Nowe budownictwo - cisza i spokój Mieszkanie o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

95 000 zł62 m² 1 524,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie do remontu położone zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Nowogardu - cisza i spokój Mieszkanie o powierzchni całkowitej 62,30 m2 - dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racibora I

Nowogard,zachodniopomorskie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli marzy się Państwu ciche mieszkanie z klimatycznymi skosami i przestronnym balkonem to znaczy że powinni Państwo zapoznać się z tą ofertą. Do mieszkania prowadzi przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

195 000 zł50 m² 3 861,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i słoneczne, mieszkanie o powierzchni 50,5 m 2 położone na czwartym piętrze bloku wielorodzinnego w centrum Nowogardu. Na oglądanie proszę umawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

225 000 zł96 m² 2 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Przedmiotem sprzedaży jest duże mieszkanie położone na 1 piętrze w domu wielorodzinnym w Nowogardzie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 96 m2 plus ogródek 350 m2 - dwa garaże oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie położone na parterze w bloku 15 rodzinnym w Nowogardzie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 45 m2 plus piwnica. Do zamieszkania od zaraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 15 Lutego

Nowogard,zachodniopomorskie

214 000 zł67 m² 3 194,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest przestronne, ciepłe, przytulne,mieszkanie spółdzielcze własnościowe. 4 pokoje, jasna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, duży balkon, piwnica oraz strych. Okna pcv, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 15 Lutego

Nowogard,zachodniopomorskie

190 000 zł61 m² 31 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchna 61 m2 na którą wchodzą trzy pokoje, kuchnia , łazienka, wc, korytarz. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona elektryka, ściany wygładzone malowane, podwieszane sufity oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 15 Lutego

Nowogard,zachodniopomorskie

200 000 zł61 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 61m2 po kapitalnym remoncie nowe panele, okna plastikowe łazienka i toaleta w nowych kaflach, kuchnia po remoncie takze w nowych kaflach, sciany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

217 000 zł68 m² 3 191,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu bardzo ładne mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Nieruchomość w standardzie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij