dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Nowogard - Lista ogłoszeń

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

579 460 zł84 m² 6 898,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 84 m . Nieruchomość znajduje się na 3 kondygnacji + poddasze w nowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania w centrum Nowogardu. Mieszkanie o powierzchni około 60 m usytuowane jest na 4 kondygnacji bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m . Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku w Nowogardzie. Mieszkanie składa się z : *2 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne 2 pokoje blisko morza Nowogard, ul. 15 Listopada Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w spokojnej części Nowogardu, przy ul. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Nowogard,zachodniopomorskie

289 599 zł39,40 m² 7 614,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 39,40 m2 zlokalizowany na parterze w Nowogardzie przy ulicy 3-go Maja. Lokal mieszkalny składa się z: 2 pokoi kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Nowogard,zachodniopomorskie

315 000 zł68 m² 4 632,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 67,20 m2 położone na parterze w bloku 2 pietrowym około 15 min jazdy samochodem do centrum Nowogardu. - zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na piętrze odnowionej kamienicy w centrum Nowogardu. Nieruchomość o powierzchni 55 m2. Na powyższą nieruchomość składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie dwu-pokojowe w Nowogardzie przy ulicy Waryńskiego o powierzchni 54 m2. Mieszkanie składa się z: *dwóch pokoi *kuchni *łazienki z wc * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Nowogard,zachodniopomorskie

339 000 zł64,11 m² 5 287,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 64 m centrum Nowogardu, 150 m od jeziora Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,11 m , usytuowane na parterze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Nowogard,zachodniopomorskie

299 000 zł52,97 m² 5 644,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone na poddaszu zadbanego bloku z lat 2000, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum miasta Nowogard. - zadzwoń już dziś I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

387 855 zł57,46 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,46 m . Lokal usytuowany jest na 3 piętrze niskiego bloku w Nowogardzie. Mieszkanie składa się z : *2 rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

659 710 zł95,61 m² 6 900,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95.61 m położone w Nowogardzie. Jest to samodzielny lokal mieszkalny znajdujący się na 3 kondygnacji budynku + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,03 m² 6 858,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest rodzinne, słoneczne i przytulne 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe na parterze. Ciepłe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51.03m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

299 900 zł55,60 m² 5 393,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Nowogard. Bardzo atrakcyjna lokalizacja dla rodzin - wokół bloku tereny zielone, w pobliżu przedszkole, szkoła oraz zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

449 000 zł107 m² 4 196,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 107 m2 zlokalizowana w spokojnej, willowej dzielnicy Nowogardu. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   .

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 700 Lecia

Nowogard,zachodniopomorskie

365 000 zł51,56 m² 7 079,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w centrum Nowogardu przy ulicy 700- lecia na pierwszym piętrze o łącznej powierzchni użytkowej 51,56 m2 z niskim kosztem utrzymania- czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Nowogard,zachodniopomorskie

498 000 zł110,46 m² 4 508,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, bezczynszowe w budynku 3 rodzinnym w miejcowości Nowogard. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   .

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł93,90 m² 4 254,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Oferta sprzedaży 2 mieszkania w domu W zabudowie bliźniaczej położonego w centrum Nowogardu. Budynek z bardzo dużymi możliwościami, do remontu - aranżacja wg własnych potrzeb. To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż połowę domu w Nowogardzie z widokiem na jezioro. Nieruchomość o powierzchni około 80 m2 użytkowej wg.kw 52,12 m2 składa się z 2 pokoi na dole ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Nowogard,zachodniopomorskie

1 400 zł59 m² 23,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budownictwo z lat 80 zewnętrznie odnowione ( ocieplone ) Ogrzewanie własne gazowe. Uwaga! Opłaty obejmują: czynsz z wodą, prąd i gaz - 660 zł/m-c cena średnioważona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

289 000 zł57 m² 5 230,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i słoneczne, częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 57,17 m 2 położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Na oglądanie proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racibora I

Nowogard,zachodniopomorskie

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 53,33 m2, stan nieruchomości techniczny jak i wizualny bardzo dobry (nie wymaga wkładu finansowego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

380 000 zł59 m² 6 397,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: bezczynszowe mieszkanie 59,4 m w kamienicy ul. Poniatowskiego, nowogard Sprzedam przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone w centrum Nowogardu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

325 000 zł64 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 64 m znajdujące się na 1 pietrze Kamienicy, położone w ścisłym centrum Nowogardu przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

415 000 zł61 m² 6 803,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie 61 m z ogródkiem i garażem Nowogard, ul. Poniatowskiego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , usytuowane na wysokim parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Armii Krajowej

Nowogard,zachodniopomorskie

520 000 zł174 m² 2 988,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż całe drugie piętro kamienicy w samym centrum Nowogardu 3 niezależne mieszkania To wyjątkowa okazja dla inwestorów całe piętro kamienicy w ścisłym centrum miasta, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

425 000 zł61 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 5 Marca

Nowogard,zachodniopomorskie

285 000 zł36 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie 36,29 m z balkonem Centrum Nowogardu Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,29 m , położone na 2. piętrze bloku w samym sercu Nowogardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 700 Lecia

Nowogard,zachodniopomorskie

436 000 zł51 m² 8 499,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Doskonałe do zamieszkania - komfort, styl i doskonała lokalizacja. 3 pokojowe słoneczne mieszkanie w Centrum Nowogardu. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Nowogard,zachodniopomorskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, osobna kuchnia. Umeblowane częściowo. Brak pralki. Mieszkanie pięć miesięcy po gruntownym remoncie. Miesięczny koszt z opłatami czyli wynajem, czynsz do spółdzielni, energia, gaz to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

380 000 zł49 m² 7 734,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.13m2, zlokalizowane 150m od jeziora w cichej okolicy Nowogardu. Na nieruchomość składają się: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

240 000 zł33 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę bez czynszową na parterze w Nowogardzie Armii Krajowej po remoncie, ogrzewanie gazowe, nowe okna. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 5 Marca

Nowogard,zachodniopomorskie

399 999 zł49 m² 8 179,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.90m2, zlokalizowane na 3 pietrze bloku, w ścisłym centrum Nowogardu. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowogard,zachodniopomorskie

230 000 zł42 m² 5 450,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! W naszej ofercie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone w centrum Nowogardu, idealne do własnej aranżacji. Istnieje również możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racibora I

Nowogard,zachodniopomorskie

499 000 zł68 m² 7 382,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,59 m2 zlokalizowane w świetnej lokalizacji Nowogardu. Mieszkanie znajduję się na parterze 3 piętrowego bloku. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okulickiego

Nowogard,zachodniopomorskie

525 000 zł91 m² 5 771,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe nowe mieszkania o powierzchni użytkowej 91m2. Do każdego mieszania przynależy ogrodzony ogródek oraz miejsca parkingowe. Mieszkania są bezczynszowe. Kameralne osiedle Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowogard,zachodniopomorskie

380 000 zł58 m² 6 574,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Obniżka ceny o 20 000zł! Cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego 3 pokojowego mieszkania położonego w Nowogardzie. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowogard,zachodniopomorskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 60 m2 zlokalizowane w jednej z Nowogardzkich kamienic z lat 20-tych. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racibora I

Nowogard,zachodniopomorskie

435 000 zł57 m² 7 590,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57.31m2 zlokalizowane w świetnej lokalizacji Nowogardu. Mieszkanie znajduję się na 3 pietrze 3 piętrowego nowoczesnego bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

329 000 zł60 m² 5 472 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży w pełni rozkładowego, dwupokojowego mieszkania mieszczącego się na drugim piętrze kamienicy przy jednej z głównych ulic malowniczego miasta Nowogard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

239 000 zł59 m² 4 050,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i słoneczne, mieszkanie o powierzchni 59 m 2 położone na drugim piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Bema w Nowogardzie. Na oglądanie proszę.